בשנים האחרונות הולכת וצוברת תאוצה המודעות הצרכנית בנוגע למידע אותם הם יכולים לקבל באמצעות רשת האינטרנט.

בשילוב עם ההתפתחות המהירה של רשת האינטרנט והפלטפורמות השונות (מחשבים ניידים וטלפונים חכמים), נוצר מצב בו אין כמעט בית עסק או נותן שירותים שאינו מחזיק בבעלותו אתר אינטרנט, המציג לגולשים אינפורמציה שיווקית אודות המוצרים והשירותים אותם הוא מספק.

כך נוצר מצב בו קיימים אתרים רבים המציגים מוצרים ושירותים דומים, ובכדי להתבלט על פני המתחרים יש צורך באתר אינטרנט מעוצב ושיווקי הנמצא במקומות הראשונים בדפי התוצאות של מנועי החיפוש השונים.

חברת SEO-TIP הינה חברה מובילה, המספקת בצורה מקצועית ואמינה, פתרונות חכמים לעסקים קטנים ובינוניים המעוניינים בפיתוח הפעילות העסקית שלהם באמצעות רשת האינטרנט.

בניית אתרים

אתר אינטרנט הינו כרטיס הביקור שלך ברשת האינטרנט, כאשר במרבית המקרים הכניסה לאתר האינטרנט שלך, תהיה הפעם הראשונה בה הלקוחות הפוטנציאליים שלך יתוודעו אליך ולשירותים אותה מעניק.

מכאן, שלמראה האתר ולתכנים המופיעים בו ישנה חשיבות מכרעת אודות הצורה שבה תיתפס בעיני לקוחותיך.

בניית אתר אינטרנט שישיג את המטרות אותן ייעדת עבורו, מחייבת השקעה נרחבת בעיצובו, בארכיטקטורת הקטגוריות ותתי הקטגוריות באתר, קלות הניווט וחווית המשתמש, ונוחות הוספת וריענון התכנים המופיעים בו בצורה עצמאית.

חברת SEO-TIP שמחה להציע ללקוחות מגוון שירותי בניית אתרי אינטרנט, המתבצעים על ידי מעצבי אינטרנט מובילים, מתכנתים במגוון פלטפורמות לניהול אתרים וכותבי תוכן שיווקי.

נשמח לעמוד לשירותכם בהקמת אתר אינטרנט חדש או בשדרוג האתר הישן, החל משלבי הרעיונות הראשוניים וכלה בתכנון האתר, הקמתו ובתחזוקה השוטפת הנדרשת בכדי שהאתר יוכל לעבוד עבורכם 24/7/365.

אתר תדמיתי
קטלוג מוצרים
בניית אתר סלולרי
בניית חנות וירטואלית
פתרון חכם לכל דרישה מאתר האינטרנט שלך
תחזוקה ועדכון של אתרי אינטרנט קיימים

קידום אתרים

קידום אתרים חיצוני

  • הגברת הרלוונטיות של אתר האינטרנט בפני מנועי החיפוש באמצעות שיתופי פעולה עם אתרים בתחום ובתחומים משיקים
  • לחברת SEO-TIP הידע, הניסיון והקשרים הדרושים להטמעת קישורים בעלי ערך רב למנועי החיפוש

קידום אתרים אורגני

  • אופטימיזציה של קוד האתר והתאמתו למנועי החיפוש
  • בנייה נכונה של מבנה האתר על פי תחומי העניין והחיפושים המובילים
  • יצירת תוכן בעל ערך מוסף לגולשים שיוטמע באתר האינטרנט שלכם בהתאם לדרישות מנועי החיפוש

המקום הראשון בדפי תוצאות החיפוש של גוגל, בינג ושאר מנועי החיפוש ברשת האינטרנט, איננו שמור לאתרים היפים והמרשימים ביותר.

מאחורי כל אחד ממנועי חיפוש אלו ניצב אלגוריתם ייחודי, שמטרתו היא לאפיין את תוצאות החיפוש הרלוונטיות ביותר עבור ביטוי חיפוש המוזנים על ידי הגולשים.

חברת SEO-TIP מעניקה ללקוחותיה שירותים קידום אתרים מקצועי, ברמה אחת מעל כולם, המבטיחים את ההצלחה הכלכלית של העסק שלכם.

קידום אתר אינטרנט חייב להתבצע בצורה נכונה וקונסיסטנטית, שתבטיח את התבססות האתר בראש תוצאות החיפוש.

תהליך זה חייב להתבצע בצורה מקצועית ונבונה, שכן קידום אתרים המבוצע בצורה חובבנית ונשען על שיטות לא רלוונטיות של יצירת קישורי זבל, יתגלה על ידי מנועי החיפוש ויגרור עונשים שיפגעו במיקומו בדף התוצאות.

בנייה וקידום אתרים בגוגל הינו עסק למקצוענים בלבד, שכן ירידה במיקום תגרור באופן ישיר ירידה כמות המבקרים הייחודיים באתר ובכמות הלקוחות המגיעים אליכם באמצעות אתר האינטרנט.

חלק מהשירותים אותם אנו מספקים במסגרת שירות קידום אתרים:

חברת SEO-TIP הינה חברה מקצועית ואמינה העוסקת בתחום בנייה וקידום אתרים ברשת האינטרנט למעלה מ-10 שנים. במהלכן ביצענו מאות פרויקטים הכוללים בניית אתרים, וכמו כן קידום אתרים בגוגל של אתרים אותם בנינו ושל אתרי לקוח קיימים.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתוודע למגוון היכולות והפתרונות שיש לחברתנו להציע לכם, כל זאת בזמני אספקה מהירים, בצורה אמינה ובמחירים שווים לכל כיס.

צרו איתנו קשר עוד היום 054-7939741

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מומחי המובייל של חברת SEO-TIP, בכדי להתרשם מהידע, המקצועיות והמחירים התחרותיים אותם אנו מציעים ללקוחותינו.