שלוש עובדות שאתם פשוט חייבים לדעת כאשר אתם עומדים בפני בניית אתר סלולרי לעסק שלכם:

נכון להיום, ישנם בעולם יותר מכשירים סלולריים מבני אדם.
הטלפונים החכמים אותם אנו אוחזים, אחראים על למעלה ממחצית מתעבורת הנתונים ברשת האינטרנט, הרבה יותר מגלישה ברשת האינטרנט באמצעות מחשב נייח או נייד.
למעלה מרבע מהגולשים, משתמשים במובייל בכדי למצוא אתרי אינטרנט של נותני שירות ומוצרים.

עידן המכשירים החכמים שינה לחלוטין את אופן הגלישה של צרכנים רבים, כאשר עוד ועוד גולשים מבצעים שימוש במכשיר הנייד בכדי למצוא נותני שירות או לקבל מידע ולרכוש מוצרים באמצעות רשת האינטרנט.

מגמה זו, בה עיקר הגלישה מתבצעת דרך המכשיר הנייד, תלך ותגבר ככל שהמכשירים יהפכו לחכמים יותר, ויחליפו לחלוטין את המחשבים הביתיים עבור המשתמש הממוצע.

חברת SEO-TIP הינה חברה מובילה המתמחה בתחום בניית אתר סלולרי מתקדם לעסקים.
השירותים המתקדמים אותם אנו מעניקים כוללים בניית אתרים לצפייה במחשב ביתי ובמכשירים ניידים מכל הסוגים, עיצוב אתרים ייחודיים ושיווקיים.

מעבר לכך, אנו מבינים שאתר האינטרנט הוא כרטיס הביקור שלכם, ולכן עליכם להציג בפני לקוחותיכם אתר אינטרנט מתקדם הכולל התאמתו לצפייה במובייל. חברתנו מעניקה שירות ייחודי הכולל בניית אתר סלולרי המבטיח להעניק לגולשים את כלל המידע אודות הפעילות העיסקית שלכם.

בניית אתר סלולרי כוללת שימוש במערכת ניהול וורדפרס, אופטימיזציה של אתר האינטרנט לטובת קידום במנועי חיפוש, הוספת עמודים ומדיה ללא הגבלת דפים או שטח אחסון.

בניית אתר סלולרי

בניית אתר סלולרי באמצעות חברת SEO-TIP, תאפשר לך להנגיש את אתר האינטרנט שלך אל הגולשים מכלל הפלטפורמות, מכל מערכות ההפעלה ובכל גדלי המסכים וזאת באמצעות בניית אתר סלולרי רספונסיבי המתאים את עצמו באופן אוטומטי למכשיר ממנו נצפה.

יחד עם זאת חשוב להבין כי בניית אתר סלולרי איננה מתייחסת אך ורק להתאמת עיצוב האתר לגדלי מסך שונים, אלא מסייעת לך לנצל באופן מיטבי את התכונות המתקדמות, שאינן קיימות במחשב הביתי, אלא רק במכשירים החכמים.

תכונות אלו מאפשרות שימוש במסך המגע לגלישה באתר ובכך ליצור חווית משתמש מיטבית, אפשרות למתן שירותים המבוססים על מיקום הלקוח ויצירת קשר טלפוני מידי באמצעות חייגן הסמארטפון.

בניית אתר סלולרי עם המומחים של SEO-TIP

אופן הגלישה בסלולר שונה לחלוטין מזה שבמחשב ביתי, ראשית המסך הקטן יחסית לעומת הצגים הגדולים שהתרגלנו אליהם, והשימוש במכשיר שבדרך מתבצע מחוץ לבית ומתבצע ללא קשב מלא.

לכן, בכדי לקבל אתר אינטרנט איכותי המותאם למובייל עליכם לפנות לחברה המתמחה בתחום.

לחברת SEO-TIP הניסיון והידע המקצועי עבור בניית אתר אינטרנט ואתר סלולרי המתבססים על מערכת ניהול אחת, המאפשרת ניהול תוכן אחד עבור שתי תצורות האתר. כאשר ניתן גם לבצע התאמה של אתר קיים לסלולר.

בניית אתר סלולרי איננה כוללת רק התאמת עיצוב וניהול התכנים באמצעות מערכת ניהול תוכן אחת לשתי הפלטפורמות. מעבר לכך, יש לתת דגש על צמצום התכנים המופיעים באתר למידע הרלוונטי ביותר, שיאפשר יחס המרה גבוה של גולשים מקריים באתר האינטרנט ללקוחות נאמנים של החברה.

בניית אתר סלולרי רספונסיבי

בניית אתר אינטרנט כיום חייבת להיות מותאמת לגלישה ממכשירים ניידים, בדיוק כפי שיש להתאים את עיצוב אתר האינטרנט לדפדפנים השונים.

לכן, אחד הנושאים הבסיסיים ביותר עבור בניית אתר סלולרי כיום, הוא בניית אתר רספונסיבי – התאמת עיצוב אתרים לצפייה בכל רזולוציה בה הוא נצפה.

חברת SEO-TIP מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לקבל אתר אינטרנט ייחודי ומעוצב בצורה ריספוניבית, כך שאותו עיצוב אתר בו אתם צופים במחשב ייראה גם בטאבלט ובסמארטפון.

צרו איתנו קשר עוד היום 054-7939741

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום עם מומחי המובייל של חברת SEO-TIP, בכדי להתרשם מהידע, המקצועיות והמחירים התחרותיים אותם אנו מציעים ללקוחותינו.