שמי ניר שרף, התחלתי את הקריירה שלי כמעצב גרפי כבר בשנת 2008. עם השנים הרחבתי את כישוריי וכעת אני מעניק שירותים רבים ומגוונים כגון: מיתוג ולוגו, עיצוב ובניית אתרים, דפי נחיתה וחנויות און-ליין, עיצוב וקידום ברשתות חברתיות, כרטיסי ביקור, פליירים, ברושורים, מודעות, שלטים, רול אפ, הזמנות, כרטיסי ברכה, באנרים סטטיים ובאנרים אנמטיביים לאינטרנט, עיצוב ממשקים עבור אתרים, אפליקציות לסמארטפונים, תוכנות מחשב, עריכת מצגות לאירועים, מצגות תדמית עבור עסקים, איור, צילום העסק ומוצריו, עיצוב אריזות וכל מה שקשור לפרסום.

מעצב גרפי מהיר, דייקן ויודע ליצור מודעות שמניעים לפעולה. אם אתם אכן מעוניינים להראות טוב בעיני קהל היעד שלכם. במקום להשקיע בפרטים אחרים ושוליים בלי סוף, כדאי להשקיע באדם המקצועי והנכון, היות וחבל שיפסלו אתכם על כך. כדאי לדעת, כי עסקים הם ממש כמו אנשים, כפי שהבגד עושה את האדם, כך האתר או העיצוב שלכם יראה לקהל היעד מי אתם. העבודה איתי, הינה לטווח ארוך ואני מלווה עסקים רבים הרבה שנים. אהיה זמין בכל עת ואשמח לייעץ לכם בכל נושא, להבדיל מ"חברות" לבניית אתרים, היחס הינו אישי, מולי, זה אני!.

מה שמייחד אותי, אינו רק הכישרון שאני ניחן בו כגרפיקאי ומעצב גרפי, כי אם השירותים המגוונים בתחום הפרסום: עיצוב ובניית אתרים, מצגות ועוד. ברגע שתעבדו מולי אני אדאג לכם להכל, אתנהל מול ספקים, מקדמי אתרים ובתי דפוס אם צריך ואתם תוכלו להיות בראש שקט ולהתפנות יותר לניהול העסק שלכם, בדיוק כמו כל שאר לקוחותיי.

ניתן למצוא בסטודיו שלי את השירותים הבאים:

ניר שרף – מעצב גרפי – עיצוב גרפי – עיצוב אתרי אינטרנט

עוסק מורשה,

כל הפתרונות לפרסום העסק 360,

והכל במקום אחד.

 

מחקר, איפיון העסק ואיתור קהל היעד.

  • מיתוג ולוגו.
  • כתיבת תוכן שיווקי
  • צילום העסק ומוצריו
  • הקמת אתר אינטרנט, דפי נחיתה וחנויות אונליין
  • יצירת נוכחות ברשתות החברתיות: פייסבוק, יוטיוב, גוגל פלוס, אינסגרם..
  • רישום בית העסק במפות WAZE וגוגל
  • קידום דף עסקי לפייסבוק
  • עריכת סרטוני תדמית ומצגות עסקיות
  • הפקות דפוס ושילוט.

מעצב גרפי לעיצוב ובניית אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, אתרי

תדמית וחנויות אונליין

מה חשוב שיהיה באתר אינטרנט?

ב 2016, כבר לא מספיק סתם "אתר", חייב (זה כבר לא המלצה) שהאתר יהיה מותאם לסמארטפון וידידותי לגולש, חוץ מרספונסיביות, חשוב שאתר אינטרנט יהיה סופר מהיר כי למי יש כח לחכות שהדף יטען?!, חשוב לאתר אינטרנט ב 2017 שיהיה גם מאובטח, ללא תקלות, באגים ונפילות. בקיצור, מה שחייב להיות באתר אינטרנט ב 2017:

ניר שרף, מעצב גרפי לכל מה שצריכים

אתר מהיר,  אתר מאובטח, אתר רספונסיבי (מותאם לסמארטפונים)

מעצב גרפי לשילוט ודפוס

והכל במקום אחד!

 

מכירים את זה שכל מוצרי הפרסום שלכם מפוזרים? אצלי, כל מוצרי הפרסום לדפוס ולאינטרנט במקום אחד. לאחר שהקמנו נוכחות ברשת ובנינו אתר מהמם, כל מה שתרצו רק תתקשרו ותזמינו:

שלטים,  כ.ביקור,  מגזינים,

פליירים,  קטלוגים, מודעות,

רולאפים,  הזמנות לאירועים,

מיתוג עטיפות מוצרים,

כרטיסי ברכה,

ואני כבר דואג להכל בשבילכם.

מיתוג ולוגו כמו בחיים:

"הבגדים עושים את הבן-אדם"

בחירת המיתוג והלוגו אכן חשובה לכל בית עסק/בעל תפקיד וכמו בבני אדם, איך שהעסק שלכם נראה כך גם יתייחסו אליכם. לכן כדאי להשקיע ברעיון ובביצוע הלוגו והמיתוג אצל מקצוען. חבל שיפסלו אתכם בגלל שלא השקעתם בדבר כה חשוב בנראות שלכם.

איך עושים זאת?

ע"י איפיון העסק, יעודו ופנייה אל קהל היעד הספציפי לו.

משם מתקדמים גם לשפה מיתוגית

ב 2017, פרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות יעיל.

פייסבוק נותן לנו את האפשרות לפנות לקהל יעד ספציפי לפי המיקום הגאוגרפי, הגיל, מין ופילוגים נוספים. תוכלו לפרסם רק למי שתרצו שיראה את המודעות שלכם, וכך להחשף ללקוחות פוטנציליים חדשים.

עיצוב וויזואלי – עיצוב תמונת נושא ופרופיל

עיצוב טכני – הקמת אפליקציות ודפי נחיתה, התאמה לסמארטפון

יצירת מצגת תדמית מגניבה – תופיע כסרטון מועדף של הדף

יצירת פוסטים – תמונות מעוצבות גרפית עם יתרונות ובידול העסק

מידע כללי ופרטי התקשרות – יעזור ללקוחות ליצור קשר ולהגיע