הקמתם אתר חדש ומושקע, אך הוא עדיין איננו נמצא באינדקס של מנועי החיפוש?
ברשותכם אתר קיים שלא נמצא בדפי התוצאות הראשונים במנוע החיפוש?
אף גולש המחפש את השירותים אותם אתם מעניקים לא ימצא אתכם!

האתר שכל כך השקעתם בעיצוב ובבנייה שלו, לא מניב לכם לקוחות, אינו תורם להצלחת העסק שלכם ורק דורש מכם הוצאות עבור התחזוקה השוטפת?

כנראה שניהול קמפיין פרסום בגוגל הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. פרסום ממומן בגוגל מאפשר לכם להגדיל באופן מיידי את כמות הכניסות לאתר, ולהפוך את הגולשים ללקוחות של בית העסק שלכם.

פרסום ממומן בגוגל

חברת SEO-TIP מתמחה בניהול קמפיינים של פרסום ממומן בגוגל, ותשמח לעמוד לשירותכם בכדי להעניק לכם את יחס ההמרה הטוב ביותר ברשת.

הידע המקצועי והניסיון הרב שלנו בתחום, מסייע לנו בבנייה נכונה של קמפיין הפרסום, הן מבחינת המודעות המופיעות בתוצאות החיפוש ובאתרים השותפים של גוגל והן מבחינת הופעת המודעות בביטוי החיפוש הרלוונטיים ביותר עבורכם.

השילוב של שני פרמטרים אלו יאפשר לנו להציג את המודעות רק בדפים רלוונטיים עבורכם, יסייע במשיכת לקוחות להקליק על המודעות שלכם, ובכך להיות חשופים למוצרים ולשירותים אותם אתם מעניקים באמצעות אתר האינטרנט שלכם.

כחלק בלתי נפרד מיצירת פרסום ממומן בגוגל לאתר האינטרנט שלכם, נשמח להעמיד לרשותכם דפי נחיתה ייחודיים, שיעניקו לגולשים שלכם את המידע המתומצת והרלוונטי ביותר, על מנת שיפנו אליכם לפרטים נוספים באמצעות אתר האינטרנט.

פרסום הוא עסק למקצוענים

חברת גוגל מעמידה לרשות מנהלי הפרסום כלים רבים המסייעים להם בקבלת החלטות חשובות בניהול הקמפיין.

כלים אלו, מאפשרים לנו לנתח מגמות בחיפושים המתבצעים במנוע החיפוש במהלך תקופה מסוימת, האזורים הגיאוגרפיים מהם מגיעים החיפושים, טווח גילאים ועוד פרמטרים רבים המרכיבים את תמונת הקמפיין בהתאם לקהל היעד של בית העסק.

מנהלי הפרסום שלנו, מבצעים קורלציה בין הנתונים המתקבלים מהכלים של גוגל, יחד עם נתונים המגיעים מכלים מקצועיים אחרים בהם אנו משתמשים, יחד עם הניסיון בניהול קמפיין פרסום ממומן בגוגל.

התמונה הכוללת המתקבלת מסייעת בבניית קמפיין הפרסום, כאשר רק ידע ומקצוענות בתחום יכולים להוות את ההבדל בין קמפיין מוצלח בעל יחס המרה גבוה, לבין בזבוז כסף על מודעות שלא מובילות להגדלת מאגר הלקוחות שלכם.

פרסום ממומן בגוגל מתבצע על פי תקציב שהוגדר מראש, כלומר אתם נמצאים בשליטה על כמות הכסף אותה אתם מעוניינים להשקיע וזאת בהתאם לשיקולים התקציביים שלכם, יחס ההמרה ומגמות בתחום שמחייבות אתכם להגדיל או להקטין את תקציב הפרסום.

קישורים ממומנים גוגל

השירותים אותם חברת SEO-TIP מעניקה ללקוחותיה במסגרת ניהול פרסום ממומן בגוגל, כוללים מושגים רבים הדורשים את הידע והמקצועיות של מנהלי הקמפיין שלנו.

על מנת שתוכלו להבין את המנגנון העומד מאחורי פרסום ממומן בגוגל, ריכזנו עבורכם את ההסברים החשובים ביותר:

  • מודעות ממומנות

    כאשר אתם מחפשים ביטוי כלשהו במנוע החיפוש של גוגל מופיעות מודעות בראש בדף התוצאות ובצדו. אלו מודעות ממומנות על ידי בית העסק ומפנות לאתר הבית שלו, בהתאם לביטוי החיפוש כפי שהוגדרו על ידי מנהל מסע הפרסום, ומופיעה לפניהם הכותרת מודעה.

  • אתרים שותפים בתוכנית הפרסום של גוגל

    גוגל מאפשרת לבעלי אתרים ברשת האינטרנט, להטמיע באתר שלהם מודעות ממומנות של גוגל, כלומר המודעות שלכם יופיעו גם באתרים שאינם שייכים לגוגל. חשוב להבין שאתרים אלו נסרקו והמודעות שיופיעו בהן רלוונטיות לנושא בהם הם עוסקים.

  • יחס המרה

    כמות הגולשים שהקליקו על המודעה ביחס לכמות הגולשים שביצעו רכישה או שיצרו קשר עם בית העסק בעקבות המודעה.

ניהול קמפיין פרסום בגוגל יכול לשפר באופן מיידי את יחס ההמרה של האתר שלכם, אם רק תדעו כיצד להשקיע את תקציב הפרסום שלכם בצורה הנכונה.

צרו איתנו קשר עוד היום 054-7939741

מנהלי הקמפיינים של חברת SEO-TIP ישמחו לעמוד לשירותכם באמצעות טופס יצירת הקשר באתר, ולבנות עבורכם את הקמפיין הנכון והמניב ביותר עבורכם.