קידום אתרים בגוגל הוא מקצוע המחייב ידע מקצועי וניסיון של חברה לקידום אתרים מובילה, שתהפוך את אתר האינטרנט שלך לסיפור הצלחה.

מדוע? מפני ש…

80% מהחיפושים ברשת האינטרנט מתבצעים באמצעות מנוע החיפוש של גוגל
4 מתוך 5 גולשים לא ממשיכים לדף התוצאות השני לאחר ביצוע חיפוש
80% מהגולשים ייכנסו לאתרים המופיעים בדף התוצאות הראשון במנוע החיפוש

ללא קידום האתר במנוע החיפוש אל דף התוצאות הראשונות – האתר שלך כמעט ולא קיים, איננו מקבל תנועה נכנסת ולכן איננו ממלא את הייעוד האמיתי שלו, להגדיל את מאגר הלקוחות שלך.

חברת SEO-TIP הינה חברה לקידום אתרים מהמובילות בתחום.

לחברתנו ניסיון וידע רב שנים בביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש עבור אתרים קיימים. כמו כן, כחלק בלתי נפרד משירותי בניית אתרים אותם אנו מעניקים, נבנים אתרי אינטרנט המיועדים לקידום (SEO – Search Engine Optimization).

תוצאות מוכחות

חברת SEO-TIP הינה חברה לקידום אתרים ותיקה, אמינה ובעלת מוניטין רב שנים בתחום.

במשך שנות פעילותינו הרבות ביצענו מגוון רחב של פרויקטים לטובת קידום אתרי האינטרנט של לקוחותינו במנועי החיפוש השונים, באמצעות אופטימיזציה לאתרי האינטרנט והגדלת הרלוונטיות של האתר העיסקי של לקוחותינו.

כמו כן, חברתנו עוסקת בתחום בניית אתרים. כחלק בלתי נפרד מהשירות אותו אני מעניקים ללקוחותינו, כלל האתרים מגיעים כ-SEO READY, כלומר כוללים בצורה מיטבית, את מירב המידע הדרוש למנועי החיפוש בכדי לקדם את דירוג האתר בתוצאות החיפוש.

חברתנו הינה חברה לקידום אתרים מובילה וחדשנית, המבצעת שימוש במירב הכלים הקיימים כיום בשוק בכדי לקדם את אתר האינטרנט שלך. כאשר הקידום מתבצע בצורה אחראית המגבירה את הרלוונטיות של האתר שלך ואיננה כוללת שתילת קישורים בלתי אחראית העלולה לגרום לקריסתו.

להלן מס' תוצאות מוכחות של  אתרי לקוחותינו:

קידום אתרים בגוגל

פיתוח מנוע החיפוש של גוגל היווה פריצת דרך בכל הנוגע לחיפוש ברשת האינטרנט, כאשר בתחילה הסתמך החיפוש על תשלום לבעלת מנוע החיפוש עבור הופעה במקומות הראשונים, ולא ניתנה לגולשים אפשרות לחפש ביטויים ספציפיים בדפים פנימיים באתר.

בתחילה ניסתה גוגל לדרג את תוצאות החיפוש על פי איכות הדף, כאשר שיטת הדירוג הראשונית התבססה על מדד Page Rank שהעניק ציון לכל דף אינטרנט על פי כמות הקישורים המפנים אליו.

עם השנים, קמו למנוע החיפוש של גוגל מתחרים הפועלים בשיטה דומה. כמו כן, השתכללו שיטות דירוג תוצאות החיפוש והיום הן כוללות מספר רב של נתונים הנבחנים על ידי מנוע החיפוש בכדי לקבוע את מידת הרלוונטיות של האתר לביטוי אותו חיפש הגולש.

חברת SEO-TIP הינה חברה לקידום אתרים, המתמחה בבניית אתרים מותאמים לקידום SEO, ובביצוע אופטימיזציה של אתרי אינטרנט קיימים למנועי החיפוש השונים.

אופטימיזציה לאתר אינטרנט

על מנת שאתר האינטרנט שלכם יתבסס בדף הראש של תוצאות החיפוש, לא מספיק עיצוב אתר מרשים והחלפת קישורים עם אתרים נוספים ברשת האינטרנט.

מנועי החיפוש, ובראשם גוגל, מדרגים את האתרים על סמך מאות פרמטרים אותם יש לטייב, כאשר האתרים בעלי הדירוג הגבוה ביותר משתלבים במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש ושאר האתרים נדחקים אל הדף השני והלאה, אליו מגיעים גולשים מעטים.

קידום אתרים מקצועי חייב להתבצע על ידי חברה לקידום אתרים, המתמחה בתחום ומבצעת את כלל הפעולות הנדרשות בכדי לקדם את האתר מול מנוע החיפוש, בכלל רבדי אתר האינטרנט שלך.

כל ניסיון אחר לקדם את האתר באמצעות רכישת קישורים מאתרים לא רלוונטיים והוספת תכנים בצורה שאינה נגישה על ידי הגולש עלול לגרום לפעולה ההפוכה, שיכולה לפגוע באמינות של האתר האינטרנט שלכם אל מול מנועי החיפוש.

צרו איתנו קשר עוד היום 054-7939741

קידום אתרים באינטרנט הוא עסק למומחי ה-SEO של חברתנו, צרו איתנו קשר מיד בכדי להתחיל וליהנות משירותי האופטימיזציה וקידום האתרים שיוביל את האתר שלכם לקדמת תוצאות החיפוש.