בניית אתרי תדמית

אנחנו בחברת SEO-TIP מבינים שבעידן האינטרנט בו אנו חיים, קשה מאד לגייס לקוחות חדשים ללא אתר תדמיתי מעוצב, אינפורמטיבי ומושך.

במקרים רבים, ללא קיום באתר האינטרנט, ייתכן שמעגל הלקוחות ילך ויצמצם בעקבות זליגת לקוחות למתחרים.

בניית אתרי תדמית בראש ובראשונה מציגה את המותג שלכם בפני לקוחות קיימים ופוטנציאליים. כאשר עיצוב האתר, הצורה בה הוא בנוי ואפילו מהירות הטעינה שלו, יכולים לשדר ללקוחות שלכם לגבי טיב המוצרים אותם אתם מספקים.

לכן, אנו מתמחים במתן שירותי בניית אתרי תדמית במגוון עיצובים ייחודיים, תוך כדי הקפדה על כתיבת קוד נכונה ואיכותית, אספקת מערכת ניהול תוכן ותכנים שעברו אופטימיזציה למנועי חיפוש.

כך שבעזרת הצגה נכונה ואיכותית של בית העסק שלכם, נוכל לחזק את המותג ולא רק לשמר את מעגל הלקוחות שלכם, אלא אפילו להרחיבו.

בניית אתר תדמית כחלון ראווה לבית העסק שלכם

בניית אתרי תדמית על ידי חברת SEO-TIP, מעניקה לכם את האפשרות לפתוח חלון ראווה ברשת האינטרנט.

תכליתו של אתר התדמית, בדיוק כמו התכלית של חלון ראווה בחנות הקיימת בעולם המוחשי, הינה להציג את המוצרים והשירותים הנבחרים אותם אתם מעניקים ללקוחותיכם.

אתר תדמית איכותי, מקצועי ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר, יאפשר לכם לחזק את המותג והמוניטין שלכם בפני לקוחות קיימים, כמו גם אל מול לקוחות פוטנציאליים, הנחשפים לראשונה לבית העסק שלכם, באמצעות אתר האינטרנט.

רשתות רבות, משקיעות משאבים רבים בעיצוב חלונות הראווה של החנויות שלהם בעולם האמיתי: מעצבי חלונות ראווה, בובות ייחודיות ובעלי מקצוע נוספים האמונים על מטרה אחת ויחידה – גירוי עובר האורח להיכנס לחנות ולרכוש ממוצריה.

אותו העיקרון קיים גם בעולם הווירטואלי, מלבד העובדה שעולם זה מהיר הרבה יותר, ולכן עובר האורח, הגולש המקרי חשוף להרבה יותר גירויים חיצוניים מהקיימים ברחוב או במרכז הקניות.

חברת SEO-TIP מתמחה בניהול פרויקטים הכוללים בניית אתרי תדמית מעוצבים ומקצועיים, המיועדים לעולם האינטרנט של המחר.

בניית אתר תדמית על ידנו תצליח, בתוך שניות מועטות, להעביר לגולש את מהות החברה, המוצרים והשירותים אותם היא מעניקה, ותגרום לו לבקש להמשיך ולהתעמק בנושאים אלו, בכדי להפוך מעובר אורח וירטואלי ללקוח בשר ודם.

רק ידע מקצועי וניסיון רב שנים בתחום, יעניקו לכם את התוצאה המושלמת

בדיוק כפי שתואר מעלה, יצירת חלון ראווה איכותי ומזמין דורשת סינרגיה של מספר גורמים בדרך להצלחה.

בניית אתרי תדמית מתחילה בראש ובראשונה דרך מחלקת העיצוב שלנו, מעצבים גרפיים המעניקים לכם מגוון עיצובים ייחודיים, המזמינים את הגולשים להתעמק בשירותים אותם אתם מעניקים.

זהו רק השלב הראשון, צוות המתכנתים שלנו יעמול על שילוב העיצוב בתוך קוד אתר תיקני, המעניק לכם יתרון משמעותי במיקומכם העתידי בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. וזאת בזכות הקמת אתר SEO READY, בעל זמן עלייה מינימלי, שילוב תגים מיוחדים ובעל מערכת ניהול תוכן ידידותית המאפשרת את ניהול התכנים באתר באופן עצמאי.

אנו יודעים שאתר התדמית המושקע שלכם לא יהיה רלוונטי ללא תנועה נכנסת, אנו נתאים את האתר למנועי החיפוש בעזרת תכנים אינפורמטיביים המעניקים ערך מוסף לגולשים, לצד התאמתם עבור קידום אתרים, החשוב כל כך.

לחברת SEO-TIP הידע, הניסיון המקצועי וצוות עובדים וותיק בביצוע מגוון פרויקטי בניית אתרי תדמית. וזאת לשביעות רצון לקוחותינו, המעידים על גידול במאגר הלקוחות בזכות החשיפה של בית העסק שלהם ברשת האינטרנט.

פנו אלינו עוד היום 054-7939741

בכדי להתרשם ממגוון השירותים אותם אנו מעניקים בתחום בניית אתרי תדמית, המתאימים את בית העסק שלכם לעולם האינטרנט של המחר.