הצלחת העסק שלכם תלויה במידה רבה באתר האינטרנט שלכם. כרטיס הביקור הווירטואלי הוא אחד הכלים המשמעותיים ביותר מבחינתכם, ואין ספק שתכנון נכון ותשומת לב לכל פרט הם שיעשו את ההבדל. חברת Seo-Tip מציעה לכם מגוון רחב של שירותים מתקדמים, עם ניסיון רב שנים בבניית אתרי אינטרנט, פרסום וקידום אתרים, וכן בהתאמת האתר למובייל.

לאורך השנים הוביל הצוות המקצועי והמיומן של חברת Seo-Tip מאות פרויקטים עבור לקוחות מרוצים שראו את החשיפה הגדלה לעסק ולמותג. זאת בזכות צוות מנצח שכולל מעצבי אתרים, מתכנתים, כותבי תוכן, מומחי SEO ומנהלי פרויקטים שהידע והניסיון שלהם מדברים בעד עצמם. כדי להבטיח ללקוחות שלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר אנחנו פועלים על פי שלושה ערכים מרכזיים:

ערכי חברת SEO-TIP

אחריות

אנחנו מחויבים להצלחת העסק שלכם ולחיזוק המותג שבניתם בעמל רב. זאת באמצעות הקמת אתר אינטרנט המותאם לצרכי העסק, ובליווי צמוד.

איכות

אתר האינטרנט החדש שלכם יהיה האתר האיכותי והמרשים ביותר, תוך שהוא מותאם למובייל ומלווה בתכנית מדויקת לקידום האתר ותכניו לאורך זמן.

אמינות

השירות המתקדם שלנו כולל שיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך הבטחת שקיפות מוחלטת ועמידה בלוחות זמנים המוגדרים מראש.

החזון של חברת SEO-TIP

הצוות של Seo-Tip עובד למען הלקוח, ובמטרה לבנות אתר אינטרנט איכותי ומדויק שמעביר את ערכי המותג ואת רוח העסק בצורה הטובה ביותר.
כל אחד מחברי הצוות שלנו הוא מומחה בתחומו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו אתר מעוצב להפליא, קידום אתרים ברמה הגבוהה ביותר, ותוצאות שיחזקו את הפעילות העסקית שלכם.

קידום אתרים
גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם, ומשום כך הוא גם הכלי השיווקי החזק ביותר שעומד היום לרשותנו. קידום אתרים מקצועי באמצעות חברת Seo-Tip יבטיח לכם תוצאות מצוינות, חשיפה גדולה יותר ותנועה מרבית של לקוחות פוטנציאליים לאתר האינטרנט שלכם.
פרסום בגוגל
לצד קידום אורגני, אין היום ספק ביחס לחשיבותו העצומה של הפרסום הממומן. פרסום בגוגל הוא שירות משלים לקידום האתרים, והצוות של חברת Seo-Tip מורכב ממומחים בעלי ניסיון עשיר בפרסום ממומן בגוגל. כך תגבירו את החשיפה ותגיעו ללקוחות חדשים בקלות ובמהירות.
ייעוץ וליווי
אתר אינטרנט הוא שלוחה וירטואלית של העסק שלכם, ולכן הוא מחייב ניהול תמידי ותשומת לב מרבית. צוות Seo-Tip מציע שירותי ייעוץ וליווי מתהליך ההקמה ועד לניהולו השוטף של האתר. זאת, תוך קביעת אפיון אתר מדויק, כתיבה שיווקית של התכנים וכלים פרקטיים לניהול האתר בשגרה.
בניית אתרים
אתר האינטרנט הוא חלון הראווה של העסק, ומכאן שהוא חייב להציג את המוצרים ואת השירותים בצורה אופטימלית. חברת Seo-Tip מעניקה ללקוחותיה אתר אינטרנט שיווקי שמעניק להם יתרון ברור על פני המתחרים, וחשוב מכך, אתר שהופך את הגולש ללקוח משלם.
עיצוב אתרים
מראה אתר האינטרנט קובע את תדמית העסק ומשפיע על תפיסת הלקוחות. חברת Seo-Tip מעמידה לרשותך מעצבים מנוסים לצורך עיצוב אתרים ייחודיים ומרשימים, המותאמים לצרכי העסק ומציעים חווית משתמש בלתי רגילה גם באמצעות המחשב האישי, וגם באמצעות מכשיר הטלפון.
בניית אתר סלולרי
בעידן שבו הלקוחות שלנו נמצאים בסלולר, גם אתר האינטרנט שלנו חייב להיות שם. חברת Seo-Tip מבצעת התאמה מלאה של האתר שלכם גם לגרסת מובייל. כך תוכלו להגיע אל הלקוחות מכל מקום ובכל שעה, להעביר את המסרים שלכם בצורה מדויקת ולהניע אותם לפעולה.

צרו איתנו קשר עוד היום 072-3263838

בכדי להתחיל וליהנות משירותינו המתקדמים והמובילים בישראל!