בניית אתרים מותאמים למובייל, על מה חשוב לשים דגש?

זה לא סוד שכיום כולם כולל כולם גולשים מהמוביל ונכנסים למנוע החיפוש של גוגל בזמנם הפנוי לחפש מידע על מוצרם או שירותים שונים יותר במובייל, ולכן כל בית עסק המעוניין בחשיפה טובה חייב לבנות אתר המותאם למובייל.

חשוב לציין כי אתר שאינו מותאם לא יציג בצורה ברורה את המידע ללקוח, הטקסט בו יהיה קטן, האתר יברח לצדדים, התמונות לא יהיו בו ברורות, האייקונים יהיו קטנים, לא יהיה ניתן לבצע פעולות כמו יצירת קשר ובכלל חווית המשתמש לא תהיה טובה עבור לגולש, מה שיאלץ אותו לצאת החוצה ולעבור לאתר הבא של המתחרה שאולי יציג עבורו אתר מותאם ונוח יותר.

התאמת האתר לא רק למובייל

אתר מותאם למובייל הוא אתר המותאם לכל סוגי המכשירים החכמים, והא למעשה מתאים את עצמו באופן אוטומטי לכל מכשיר כמו – מסכי טלוויזיה, טאבלטים, אייפדים וכו'. המטרה היא לאפשר לגולשים נוחות מירבית בעת גלישה מכל מכשיר ובכך לאשר להם לבצע כל פעולה רצויה באתר, בין אם זה למלא טפסים, להשאיר פרטים, לבצע רכישות און ליין ואפילו לשלם בסליקה דרך כרטיס האשראי על ידי סליקה מאובטחת למובייל. בניית אתרים למובייל תוכל לעלות לכם את אחוזי ההמרה באתר ולהרוויח כל גולש שנחשף אליכם מהמובייל ולהפוך אותו ללקוח.

היתרונות של אתר המותאם למובייל:
 • חשיפה מרבית עבור גולשים הנחשפים לאתר מכל מקום.
 • דירוג גבוה יותר במנוע החיפוש של גוגל
 • הוספת פיצ'רים שונים שניתן להוסיף רק במובייל כמו כפתור חיוג.
 • אתר חדשני יותר מהאתרים שאינם מותאמים.
 • מערכת ניהול ידידותית.
 • אתר בסגנון חדשני שיאפשר לגולשים הנאה מובטחת בעת הגלישה.
מי מבצע את ההתאמה למובייל?

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לכל אחד לבנות מראש אתר המותאם למובייל ולא שני אתרים נפרדים, כלומר אחד למחשב ואחד למובייל, ולכן מומלץ לבנות אתר חדר שיתבסס על האתר הישן מבחינה עיצובית ומבחינת התכנים המופיעים בו. ולכן, זה הזמן להתחדש באתר הבנוי על פלטפורמות מתקדמות יותר, מה שיאפשר לכם גם לזכות במערכת ניהול ידידותית יותר ובכל לתפעל באופן עצמאי את האתר. את האתר החדש תוכלו לבנות בעזרת חברות המתמחות בהקמת אתרים המותאמים למובייל ובכל לזכות בשתי ציפורים במכה אחת, גם אתר מותאם וגם אתר חדש עם טכנולוגיות מתקדמות.

Call Now Button

  צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

  צור קשר 072-3263838
  Open chat
  דילוג לתוכן