כרטיס ביקור לעסק

בניית
אתרי תדמית

בעידן האינטרנט שבו אנחנו חיים, גיוס לקוחות חדשים הופך להיות אתגר של ממש בלי אתר אינטרנט מרשים, מסקרן ומושך. למעשה, ללא אתר אינטרנט תדמיתי, סביר להניח שהלקוחות שלך פשוט לא יידעו על קיומך, וזה בדיוק הרגע שבו הם צפויים לעבור למתחרים, בעלי האתר המעוצב עם הנוכחות הדיגיטלית. להלן היתרונות המובילים לבניית אתר אינטרנט

760x444

נוכחות מקוונת 24/7

קיום אתר פירושו שלקוחות יכולים תמיד למצוא אותך – בכל זמן ובכל מקום. גם מחוץ לשעות הפעילות, האתר שלך ממשיך לגייס לקוחות חדשים.

שירות לקוחות

אתרים מספקים דרך קלה יותר לטיפול בשירות לקוחות. באמצעות תשובות לשאלות נפוצות, תוכלו להפחית את עלויות שירות הלקוחות ולחסוך לעצמכם זמן וכסף.

אמינות

בעולם המודרני של ימינו, יש ציפייה שלכל חברה מכובדת תהיה נוכחות מקוונת כלשהי. לקוחות פוטנציאליים יתנו יותר אמון בעסק אשר יפרסם את פרטיו אונליין.

פרסום

כלים כמו גוגל אדוורדס או פרסום בפייסבוק נותנים לך את הכוח להגיע ללקוחות בצורה הרבה יותר מדוייקת ואמינה מאשר בשיטות פרסום לא מקוונות ומסורתיות.

הזדמנות לצמיחה

בניית אתר אינטרנט
לחיזוק המותג

בניית אתרי תדמית בראש ובראשונה מציגה את המותג שלכם בפני לקוחות קיימים ופוטנציאליים. כאשר עיצוב האתר, הצורה בה הוא בנוי ואפילו מהירות הטעינה שלו, יכולים לשדר ללקוחות שלכם מידע חיוני ביחס לטיב המוצרים שאתם מספקים. לכן, אנו מתמחים במתן שירותי בניית אתרי תדמית במגוון עיצובים ייחודיים, תוך כדי הקפדה על כתיבת קוד נכונה ואיכותית, אספקת מערכת ניהול תוכן ותכנים שעברו אופטימיזציה למנועי חיפוש.
הצגה נכונה, מדויקת ומושכת של העסק שלכם היא הדרך הטובה ביותר לבניית המותג, לחיזוקו ולהרחבת מעגל הלקוחות שלכם. חשבו על בניית אתר תדמית כעל עיצוב חלון הראווה, על האופן שבו אתם בוחרים בקפידה את סידור המוצרים בחנות ועל ההזדמנות לספק ללקוחות מידע חשוב ביחס למוצר, לשירות, לאיכות וליתרון שלכם על פני המתחרים. אנחנו ב-SEO TIP יוצאים לתהליך יחד אתכם, ומסייעים לכם לתכנן את חלון הראווה שלכם בצורה הטובה ביותר.

בניית אתרים מותאימים

חלון הראווה שלך

אתר תדמית איכותי,
מקצועי ומעוצב ברמה הגבוהה ביותר

יאפשר לכם לחזק את המותג והמוניטין שלכם בפני לקוחות קיימים, כמו גם אל מול לקוחות פוטנציאליים, הנחשפים לראשונה לבית העסק שלכם, באמצעות אתר האינטרנט. זו בדיוק הסיבה לכך שרשתות רבות משקיעות משאבים רבים בעיצוב חלונות הראווה של החנויות שלהם בעולם האמיתי: מעצבי חלונות ראווה, בובות ייחודיות ובעלי מקצוע נוספים האמונים על מטרה אחת ויחידה – גירוי עובר האורח להיכנס לחנות ולרכוש ממוצריה. בעולם הווירטואלי הפעולה הזו פשוטה ומהירה יותר, והגישה ללקוח נוחה הרבה יותר.

תיק עבודות

מקצועיות ואחריות

למה לבחור
בחברת SEO-TIP?

חברת SEO-TIP מתמחה בניהול פרויקטים הכוללים בניית אתרי תדמית מעוצבים ומקצועיים, המיועדים לעולם האינטרנט של המחר. בניית אתר תדמית על ידנו תצליח, בתוך שניות מועטות, להעביר לגולש את מהות החברה, המוצרים והשירותים אותם היא מעניקה, ותגרום לו לבקש להמשיך ולהתעמק בנושאים אלו, בכדי להפוך מעובר אורח וירטואלי ללקוח בשר ודם. רק ידע מקצועי וניסיון רב שנים בתחום, יעניקו לכם את התוצאה המושלמת.

בניית אתרי תדמית מתחילה בראש ובראשונה דרך מחלקת העיצוב שלנו, עם מעצבים גרפיים המעניקים לכם מגוון עיצובים ייחודיים, המזמינים את הגולשים להתעמק בשירותים אותם אתם מעניקים. זהו כמובן רק השלב הראשון. צוות המתכנתים שלנו יעמול על שילוב העיצוב בתוך קוד אתר תיקני, המעניק לכם יתרון משמעותי במיקומכם העתידי בדפי התוצאות של מנועי החיפוש. וזאת בזכות הקמת אתר SEO READY, בעל זמן עלייה מינימלי, שילוב תגים מיוחדים ובעל מערכת ניהול תוכן ידידותית המאפשרת את ניהול התכנים באתר באופן עצמאי.

אנו יודעים שאתר התדמית המושקע שלכם לא יהיה רלוונטי ללא תנועה נכנסת, אנו נתאים את האתר למנועי החיפוש בעזרת תכנים אינפורמטיביים המעניקים ערך מוסף לגולשים, לצד התאמתם עבור קידום אתרים, החשוב כל כך. לחברת SEO-TIP הידע, הניסיון המקצועי וצוות עובדים וותיק בביצוע מגוון פרויקטים של בניית אתרי תדמית. וזאת לשביעות רצון לקוחותינו, המעידים על גידול במאגר הלקוחות בזכות החשיפה של בית העסק שלהם ברשת האינטרנט.

פנו אלינו 072-3263838

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם