שלושה כללי זהב לצורך בניית אתר אינטרנט

בניית אתר אינטרנט היא משימה מורכבת למדי. בזמן שבעלי עסקים (לרוב קטנים) מנסים לבנות אתר בעצמם דרך שירותים חינמיים שונים, הם מגלים לא פעם שזה לא באמת פשוט כל כך. התהליך הזה דורש תכנון, מחשבה, יצירתיות ובעיקר התייחסות לצרכי השוק והגולשים, אלה שאנחנו שואפים להפוך ללקוחות. חברה המתמחה בתכנון בניית אתר אינטרנט תדע לעזור לכם להגיע אל המטרות הללו, והנה שלושה כללים מרכזיים שחשוב לזכור לכל אורך הדרך.

1. בניית אתר אינטרנט מרשים ומיוחד

חוויית משתמש מורכבת מכמה נושאים מרכזיים אבל בראשם נמצא, ללא ספק, נושא העיצוב. אתר אינטרנט, בין אם הוא תדמיתי ובין אם הוא משמש כחנות וירטואלית, הוא אתר שאמור למשוך את הלקוחות ולאפשר להם להבין בדיוק מי אתם ומה אתם עוד לפני שצללו אל אלפי המילים בעמודי האתר השונים. אם עדיין לא תכננתם לוגו לעסק זה בדיוק הזמן לעשות את זה, והאתר החדש שלכם יעוצב בהתאם לשפה השיווקית שבחרתם. שימו לב לחשיבות הצבעים, הפונטים, התמונות וקטעי הווידאו שתשלבו, והקפידו לבחור קונספט שמתאים למהות העסק. בניית אתר אינטרנט לחברת הייטק יהיה שונה במהותו מהאתר שייבנה לחברת ביטוח והעיצוב של שתי החברות ייראה אחרת לחלוטין בהשוואה לעיצוב המתאים לחנות בגדים או לרשת מזון.

2. התוכן ראוי לתשומת לב

עיצוב האתר הוא חלק בלתי נפרד מיצירת הרושם, ואין ספק שהרושם הראשוני הוא החשוב ביותר. מצד שני, בניית אתר אינטרנט מעוצב ומרשים היא רק הצעד הראשון. כשהלקוחות יגיעו לאתר הם לא יסתפקו בתמונות יפות או בסלוגן המצורף ללוגו שלכם. זה הזמן לתכנן את התוכן, להציע ערך מוסף לגולשים ולספר להם בדיוק מי אתם, מה אתם מציעים להם ואיך השירותים שלכם יספקו להם את המענה הטוב ביותר. השילוב בין עמודי תוכן עשירים בידע לבין בלוג מקצועי ומקיף הוא שילוב חיוני לא פחות (ואף יותר) מהשילוב בין צבעים וסגנונות עיצוב. חברת SEO-TIP מציעה שירותי בניית אתרים וגם שירותי תוכן כחלק בלתי נפרד מהאתר החדש והיוקרתי שלכם.

3. קידום אורגני וממומן

בזמן שאתם מתכננים את מראה האתר ואת התוכן שלו, אל תשכחו לחשוב עוד צעד קדימה על היום שבו האתר יעלה לאוויר. בניית אתר אינטרנט צריכה לקחת בחשבון גם את צרכי הקידום, שהרי הלקוחות שלכם יגיעו אליכם דרך מנועי החיפוש והרשתות החברתיות. קידום אתרים מתבצע בשני מישורים במקביל, ושניהם חשובים במידה שווה. מצד אחד קידום אורגני, הכולל זיהוי מילות מפתח ושילוב מדויק שלהן בתכני האתר השונים. מצד שני קידום ממומן שיספק לכם את הדחיפה הנדרשת כדי שהלקוחות יידעו שאתם קיימים. בניית אתר אינטרנט על ידי חברה מקצועית המציעה את מכלול השירותים היא הדרך האידאלית להבטיח תכנון מדויק של כל השלבים הללו, כדי שתוכלו להשיק אתר שמשקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, אבל גם לקדם אותו במטרה לקדם את העסק לעבר המטרות והיעדים שהצבתם לעצמכם. אל תתפשרו, הפקידו את המשימה הזו רק בידיים מקצועיות שיאפשרו לכם להגיע להצלחה המיוחלת, ולגידול בהכנסות.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם