בניית אתר וורדפרס – יתרונות שכדאי להכיר

כמעט כל בעל עסק בישראל מבין היום עד כמה בניית אתר אינטרנט היא חשובה לקידום העסק שלו. בעידן הדיגיטלי אנחנו צורכים מידע אונליין, מקבלים החלטות רכישה דרך הטלפון החכם ולעיתים קרובות מבצעים את הקנייה עצמה דרך החנות המקוונת. אם כן, אין ספק שבניית אתר היא צעד חשוב אבל עסקים רבים מתלבטים באיזה ממשק לבחור ומה הדרך הנכונה לעשות את זה. אם שמעתם את השם וורדפרס, המערכת הפופולרית ביותר כיום, הגיע הזמן שתכירו את היתרונות של בניית אתר וורדפרס – ויש לא מעט כאלה.

1. בניית אתר וורדפרס זול יותר

בתחילתו דרכו של האינטרנט הקמת אתר הייתה משימה לא רק מורכבת אלא גם מאוד יקרה. בניית אתר וורדפרס היא זול יותר, וזה ללא ספק יתרון משמעותי. עסקים קטנים עם תקציבי שיווק מוגבלים למדי בוחרים לא פעם באפשרות של בניית אתר וורדפרס כדי לצמצם עלויות. למזלם, זה רק יתרון אחד מתוך שורה ארוכה של יתרונות.

2. מגוון רחב של תבניות עיצוב

אחד הכלים המרכזיים שמסייעים לבעלי עסקים בבניית אתר הוא השימוש בתבניות קיימות. בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכם ליהנות ממגוון עשיר של תבניות, מה שאומר שתוכלו לבחור בדיוק את העיצוב המתאים לכם, לעסק שלכם ולשפה השיווקית שבניתם במסגרת תהליך המיתוג שלכם. יתרה מכך, בניית אתר וורדפרס מאפשרת שימוש גם בתוספים שונים שתוכלו לשלב באתר ולהעשיר אותו עוד יותר.

3. ממשק ידידותי למשתמש

אתר מעוצב זה חשוב, אבל מי שעומד לנהל את תוכן האתר בשגרה הוא מנהל התוכן שלכם (או אתם בעצמכם). בניית אתר וורדפרס מספקת לכם יתרון משמעותי גם בתחום הזה, שכן ממשק הניהול של המערכת פשוט ונוח מאוד. כך אתם יכולים לערוך את האתר בקלות, להקים דפים חדשים כאוות נפשכם ולנהל את הבלוג שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים. במילים אחרות האתר שלכם ידידותי לא רק למשתמשי הקצה (הלקוחות) אלא גם למי שאחראי לתחזק את האתר ולדאוג לעדכונים שוטפים.

4. בניית אתר וורדפרס המותאם גם למובייל

מאחר והלקוחות שלכם יגיעו לאתר לרוב דרך הסמאטרפון, בהחלט כדאי לוודא שהאתר מתאים גם למובייל. בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכם ליהנות מהיתרון הזה כמעט בלי להתאמץ. רוב התבניות הקיימות מותאמות לטלפונים הניידים ממילא, וזו נקודה חשובה גם לטובת המשתמשים וגם לטובת קידום האתר. אחד הפרמטרים שגוגל מודד כשהוא קובע את דירוג האתר (ואת מיקומו בעמודי התוצאות) הוא מידת ההתאמה שלו לגלישה סלולרית. אם דאגתם לנושא הזה, אתם בהחלט בדרך הנכונה.

ארבעת היתרונות הללו הם, כאמור, רק רשימה חלקית. בניית אתר וורדפרס היא ללא ספק דרך אידאלית להבטיח לעצמכם אתר אינטרנט מקצועי, מרשים ועשיר בתוכן. עם מערכת ניהול פשוטה וקלה תוכלו לעשות כמעט ככל העולה בדעתכם בלי להסתבך ובלי להיעזר בגורם חיצוני.

חברת SEO-TIP מציעה בין סל שירותיה גם בניית אתר וורדפרס, והצוות שלנו ידריך אתכם כדי שתוכלו לשלוט במערכת ולנהל את האתר בעצמכם ובקלות רבה.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם