שלוש עובדות שאתם פשוט חייבים לדעת כאשר אתם עומדים בפני בניית אתר סלולרי לעסק שלכם:
  • נכון להיום, ישנם בעולם יותר מכשירים סלולריים מבני אדם.
  • הטלפונים החכמים אותם אנו אוחזים, אחראים על למעלה ממחצית מתעבורת הנתונים ברשת האינטרנט, הרבה יותר מגלישה ברשת האינטרנט באמצעות מחשב נייח או נייד.
  • למעלה מרבע מהגולשים, משתמשים במובייל בכדי למצוא אתרי אינטרנט של נותני שירות ומוצרים.

הטלפונים החכמים נמצאים היום בכל מקום, וכמעט לכל אדם ברחבי הגלובוס יש מכשיר כזה, צמוד אליו. דרך המכשיר הזה אנחנו צורכים מידע וגם מקבלים החלטות. גלישה באינטרנט, גם באמצעות המחשב וגם באמצעות הטלפון החכם, היא הכלי שמאפשר לנו לקבל מידע ביחס לשירותים ומוצרים, להשוות בין חלופות ולבצע רכישה. זוהי בדיוק הסיבה לכך שגם האתר שלך חייב להתאים לגלישה בסלולר. למעשה, תכנון אתר סלולרי לא רק שיקל על הגולשים ועל הלקוחות הפוטנציאליים להגיע לאתר, לגלוש בו בנוחות ולקבל החלטות, אלא הוא גם יעזור לקידום האורגני של האתר במנועי החיפוש. זהו חלק בלתי נפרד מחוויית המשתמש מצד אחד, ומקידום העסק והגברת החשיפה אליו מן הצד השני.

אתר סלולרי של SEO-TIP

בניית אתר סלולרי בליווי מקצועי של חברת SEO-TIP היא מהלך חשוב שיבטיח לכם אתר איכותי ומתקדם. במסגרת השירות תיהנו משורה של אנשי מקצוע מובילים בתחומם, לרבות מעצבי אתרים, כותבי תוכן ומקדמי אתרים בעלי ניסיון עשיר ורב. אתר האינטרנט של בית העסק הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלו, וגם החשוב ביותר, ולכן תכנון מדויק ומומחים מובילים בתחומם הם שני נושאים שמומלץ לתת להם את מלוא תשומת הלב. זהו שירות ייחודי וכולל שיאפשר לכם להשיק אתר שיעניק ללקוחות את כל המידע הדרוש כדי שיוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה – לבצע רכישה בבית העסק שלכם.

אתר סלולרי – יתרונות

בניית אתר סלולרי כוללת שימוש גם במערכת הניהול וורדפרס, שהיא ללא ספק מערכת ניהול ידידותית ופשוטה לתפעול. בנוסף אתר סלולרי מתקדם מאפשר גם למקסם את פעילות האתר לטובת מנועי החיפוש, תוכלו להוסיף עמודי תוכן ללא הגבלה, ועם הליווי המקצועי של SEO-TIP תוכלו גם להתאים את העיצוב לשפה השיווקית של העסק, לנצל באופן מיטבי את כל התכונות המתקדמות ביותר של המכשיר הסלולרי, וליצור חוויית משתמש בלתי רגילה. חשוב לזכור שרק אתר סלולרי שמשלב באופן מדויק בין עיצוב מושך, תוכן אטרקטיבי ומערכת מתקדמת ופשוטה לתפעולה, הוא אתר שמספק לגולשים את החוויה האולטימטיבית. עם גישה למידע מכל מקום ובכל שעה, אפשר לקבל החלטות מהירות הרבה יותר.

בניית אתר סלולרי רספונסיבי

בניית אתר אינטרנט כיום חייבת להיות מותאמת לגלישה ממכשירים ניידים, בדיוק כפי שיש להתאים את עיצוב אתר האינטרנט לדפדפנים השונים.
לכן, אחד הנושאים הבסיסיים ביותר עבור בניית אתר סלולרי כיום, הוא בניית אתר רספונסיבי – התאמת עיצוב אתרים לצפייה בכל רזולוציה בה הוא נצפה.

חברת SEO-TIP מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לקבל אתר אינטרנט ייחודי ומעוצב בצורה ריספוניבית, כך שאותו עיצוב אתר בו אתם צופים במחשב ייראה בכל המכשירים.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם