האינטרנט מגלם היום תפקיד ראשי הן בשגרה העסקית והן בהחלטות הרכישה של הצרכן. כדי להצטרף למשחק ולהפוך לשחקנים מובילים בו, אתר האינטרנט חייב להיות מתוכנן בקפידה משלבי ההקמה ועד לתחזוקה השוטפת שלו. קידום ופרסום האתר יוביל לגידול בכמות הכניסות ולצמיחת העסק, ואת זה הצוות של SEO-TIP יודע לעשות מצוין. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות ייחודי, הכולל ייעוץ וליווי בכל שלבי התהליך:

01

בניית אתרים

תכנון אתר אינטרנט מעוצב ומרשים המבוסס על מערכת הניהול של וורדפרס. תקבלו אתר ידידותי למשתמש, שמאפשר גם לכם לשלוט בניהול עמודי התוכן. האתר הינו מותאם ורספונסיבי לכל המסכים.

02

ניהול אתר אינטרנט

תהליך ניהול האתר מעולם לא היה פשוט יותר. הצוות של SEO-TIP יעזור לכם למצות את השירותים המתקדמים של מערכת הניהול, וכן תיהנו מקובץ הדרכה ללא תשלום שיאפשר לכם לעבוד במערכת הניהול בקלות רבה.

03

קידום אתרים

חברת SEO-TIP מתמחה בקידום אתרים ובביצוע אופטימיזציה, ולאורך השנים שרתנו מאות לקוחות מרוצים באמצעות כלים מקצועיים, ידע וניסיון עשיר.

04

פרסום ממומן בגוגל

צוות הפרסום שלנו יסייע לכם בתכנון ובניהול קמפיין פרסום בגוגל, תוך התאמה לתקציב המוגדר ולשם יצירת יחסי המרה מצוינים.

בנוסף, חברת SEO-TIP מציעה שירותי ייעוץ וליווי לבעלי עסקים שאינם בקיאים בהתנהלות ברשת האינטרנט וגם למי שמכיר אבל זקוק לידע ולכלים נוספים. כך תוכלו לשפר את השירות, להוסיף מוצרים חדשים ולנהל את העסק בצורה טובה ויעילה הרבה יותר.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם