האינטרנט מגלם היום תפקיד ראשי הן בשגרה העסקית והן בהחלטות הרכישה של הצרכן. כדי להצטרף למשחק ולהפוך לשחקנים מובילים בו, אתר האינטרנט חייב להיות מתוכנן בקפידה משלבי ההקמה ועד לתחזוקה השוטפת שלו. קידום ופרסום האתר יוביל לגידול בכמות הכניסות ולצמיחת העסק, ואת זה הצוות של SEO-TIP יודע לעשות מצוין. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירות ייחודי, הכולל ייעוץ וליווי בכל שלבי התהליך:

 • בניית אתרים

  תכנון אתר אינטרנט מעוצב ומרשים המבוסס על מערכת הניהול של וורדפרס. כך תעצבו אתר ידידותי למשתמש, שמאפשר גם לכם לשלוט בניהול עמודי התוכן, בהוספת תמונות ובשילוב מדיה.

 • ניהול אתר אינטרנט

  תהליך ניהול האתר מעולם לא היה פשוט יותר. הצוות של SEO-TIP יעזור לכם למצות את השירותים המתקדמים של מערכת הניהול, וכן תיהנו מקובץ הדרכה ללא תשלום שיאפשר לכם לעבוד במערכת הניהול בקלות רבה.

 • קידום אתרים

  חברת SEO-TIP מתמחה בקידום אתרים ובביצוע אופטימיזציה, ולאורך השנים שרתנו מאות לקוחות מרוצים באמצעות כלים מקצועיים, ידע וניסיון עשיר.

 • בניית אתר סלולרי

  כדי שהלקוחות שלך יוכלו להגיע אל האתר ולהתמצא בו בקלות גם מהמכשיר הסלולרי שלהם, חברת SEO-TIP מתכננת אתר סלולרי התואם את תכני אתר האינטרנט שלך.

 • פרסום ממומן בגוגל

  צוות הפרסום שלנו יסייע לכם בתכנון ובניהול קמפיין פרסום בגוגל, תוך התאמה לתקציב המוגדר ולשם יצירת יחסי המרה מצוינים.

 • תוכן שיווקי

  מחלקת התוכן שלנו כוללת שגם שירות ייחודי של כתיבת תכנים שיווקיים ואינפורמטיביים, תוך שימת דגש על מילות החיפוש שיסייעו לקידום אורגני של האתר במנועי החיפוש.

בנוסף, חברת SEO-TIP מציעה שירותי ייעוץ וליווי לבעלי עסקים שאינם בקיאים בהתנהלות ברשת האינטרנט וגם למי שמכיר אבל זקוק לידע ולכלים נוספים. כך תוכלו לשפר את השירות, להוסיף מוצרים חדשים ולנהל את העסק בצורה טובה ויעילה הרבה יותר.

צרו איתנו קשר עוד היום 072-3263838

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, וזאת בכדי לשמוע אודות השירותים המתקדמים של חברת SEO-TIP לעסקים, תוך כדי קבלת ליווי וייעוץ אישי מהקמת האתר ועד להצלחה!