הקמתם אתר חדש ומושקע, אך הוא עדיין איננו נמצא באינדקס של מנועי החיפוש?
ברשותכם אתר קיים שלא נמצא בדפי התוצאות הראשונים במנוע החיפוש?
אף גולש המחפש את השירותים אותם אתם מעניקים לא ימצא אתכם!

בנית אתר אינטרנט חדש, מעוצב ומושקע להפליא. הצבעים נפלאים, התמונות מושלמת והתכנים נראים (ונקראים) נהדר. הבעיה היא שהאתר נעלם אי שם בעמודים האחוריים של גוגל. המשמעות היא שהלקוחות שלכם פשוט לא יידעו שאתם קיימים, ואת הרכישות שלהם הם יבצעו במקום אחר. השאלה הגדולה היא איך הופכים אתר מרשים, שתוכנן בקפידה, לאתר שתורם להצלחת העסק ומקדם אותו, והתשובה היא: ניהול קמפיין פרסום בגוגל.
עם הצוות המקצועי של SEO-TIP תקימו קמפיין פרסום בגוגל שהוא אפקטיבי באמת, כזה שיביא את התוצאות האידאליות עבור העסק שלכם.

פרסום ממומן בגוגל

חברת SEO-TIP מציעה לקהל לקוחותיה, בתוך סל המוצרים הרחב והמגוון, גם שירותי פרסום ממומן בגוגל. באמצעות שירות זו תוכלו להגדיל באופן מהיר מאוד את התנועה לאתר, וגם להפוך גולשים ללקוחות רוכשים. הצוות המקצועי של חברת SEO-TIP עומד לרשותכם, והוא מתמחה בניהול קמפיינים וביחסי המרה מצוינים. עם הידע המקצועי הרב שלנו, ועם הניסיון העשיר לצד מאות לקוחות, נוכל לסייע לכם בתכנון הקמפיין, בבניית המודעות ובשיפור יחסי ההמרה. כך תופיעו רק בתוצאות חיפוש רלוונטיות, להגדיל חשיפה ובהתאם גם להגדיל מכירות. בנוסף נשמח להעמיד לרשותכם צוות מיומן ומנוסה בתכנון דפי נחיתה, כלי שמעניק לגולשים ידע תמציתי ומדויק שימשוך אותם לקבלת פרטים נוספים באמצעות אתר האינטרנט.

פרסום מקצועי בגוגל

תכנון קמפיין פרסום בגוגל מתבצע באמצעות שורה של כלים שמאפשרים לצוות של Seo Tip לנתח מגמות, לזהות אזורים גאוגרפיים רלוונטיים, ולפלח את הקהל על פי שורה של משתנים, כך שהקמפיין יפנה אל הקהל הנכון. סל הכלים הזה גם מאפשר לתכנן קמפיין באופן מקצועי, מה שיחסוך לך זמן וכסף על מודעות שאינן אפקטיביות. עם תקציב מוגדר תוכלו גם לשלוט בהוצאות ולהגדיל את מאגר הלקוחות בלי לבזבז אנרגיות מיותרות לשווא. אלה הם היתרונות של מערכת המודעות של גוגל, ועם SEO-TIP תוכלו לנצל אותם לטובת העסק שלכם. זוהי הדרך הנכונה לזהות את קהל היעד הרלוונטי, לפלח אותו באופן מדויק, לקבוע תקציב פרסום ולנתח את ביצועיו כדי להמשיך ולשפר את התוצאות גם בקמפיין הבא. זהו הצעד הבטוח לקראת הגדלת החשיפה לעסק, למוצרים ולשירותים שאתם מציעים.

בואו נעבוד ביחד

מלאו את הפרטים
וקבלו ייעוץ מקצועי חינם