קידום אתרים בגוגל הוא הכלי שיהפוך את האתר שלך לסיפור הצלחה, וכדי להשיג את המטרה באופן  מדויק ונכון נדרש ידע מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום קידום אתרים. יש לך שלוש סיבות עיקריות:

80% מכלל החיפושים באינטרנט מתבצעים באמצעות גוגל
4 מתוך 5 גולשים מסתפקים במידע שניתן בעמוד התוצאות הראשון בלבד
80% מכלל הגולשים ייכנסו לאתרים המופיעים בעמוד התוצאות הראשון בלבד

משמעות הנתונים הללו ברורה: רק באמצעות קידום אתרים מקצועי תוכלו להגיע אל עמוד התוצאות הראשון, ובלעדיו ייעלם האתר אל העמודים האחוריים של גוגל, ללא תנועה וכפועל יוצא גם ללא הכנסות לעסק.
חברת SEO-TIP מציעה לך, בין שלל המוצרים האיכותיים שלה, גם שירותי קידום אתרים. שירותים אלה מוצעים על ידי המומחים המובילים בתחום, ועם הידע הרב שצבר הצוות לאורך השנים האתר שלך ימלא את ייעודו, יגדיל את החשיפה ויוביל לתנועה משמעותית יותר של לקוחות. בנוסף, תהליך בניית האתר מתבצע אף הוא תוך התאמה למנועי החיפוש (SEO – Search Engine Optimization).

קידום אתרים – ההצלחות של SEO-TIP

במשך למעלה מעשור צברה חברת SEO-TIP ניסיון רב ומוניטין נטול פשרות בכל הקשור לבניית אתרים וקידום אתרים. במרוצת השנים הובלנו אתרים רבים אל ראש הדירוג במנועי החיפוש, תוך שדרוג מעמדו של האתר העסקי. זהו שירות משלים לתהליך בניית אתרים, שכולל התאמה מוחלטת ל-SEO, כך שהאתר מיועד לא רק לחיזוק המותג ולמשיכת הלקוחות (והעסקאות), אלא לקידום מעמדו במנועי החיפוש. הכלים החדשניים של חברת SEO-TIP בבניית אתרים וקידום אתרים, הצוות המיומן והניסיון הרב, הם שמסייעים לנו להוביל אתכם אל ההצלחה.

אופטימיזציה לאתר אינטרנט

אתר אינטרנט שמגיע לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש הוא אתר שעונה על שורה ארוכה של דרישות, לרבות עיצוב מרשים, קישורים חיצוניים המובילים אל האתר, אתר סלולרי ועוד. כדי שהאתר שלך יופיע גם הוא בראש תוצאות החיפוש חשוב שהתהליך כולו יבוצע באופן נכון ומדויק כבר מהצעד הראשון. קידום אתרים על ידי חברת קידום המתמחה בהחלפת קישורים, ניהול קמפיינים ממומנים וניהול תוכן מותאם לאתר, הוא שיוביל לחיזוק האתר בגוגל. מנגד, החלפת קישורים עם אתרים שדירוגם שלילי, העתקת תכנים ושימוש לרעה באלגוריתם של גוגל עשוי לא רק לפגוע באמינות המותג, אלא לפגוע במטרותיו.

צרו איתנו קשר עוד היום 072-3263838

קידום אתרים באינטרנט הוא עסק למומחי ה-SEO של חברתנו, צרו איתנו קשר מיד בכדי להתחיל וליהנות משירותי האופטימיזציה וקידום האתרים שיוביל את האתר שלכם לקדמת תוצאות החיפוש.