החנות שלכם אולי עובדת יפה, אבל ברור לכם שהיא יכולה לעבוד הרבה יותר. במקום להסתפק בקהל היעד הקרוב אל החנות פיזית ולייצר מכירות אפשר להגיע לקהל גדול הרבה יותר, ולמשוך את תשומת הלב גם כשהחנות סגורה ובזמן שאתם בחופשה. זה לא אומר שאתם נדרשים להשקיע סכומי עתק בפרסום ובשיווק, אלא בתכנון נכון של הפרסום הדיגיטלי שלכם, ובפרט בהקמת אתר. השאלה היא האם בניית חנות וירטואלית  היא הפתרון עבורכם, ומה ההבדל בין החנות המקוונת לבין אתר תדמית. הנה התשובות.

בניית חנות  וירטואלית – היתרונות

יש לא מעט סיבות טובות להשקיע בתכנון בניית חנות וירטואלית, אבל הסיבה הטובה ביותר היא הפריסה הרחבה שתקבלו – בלי להקים סניפים חדשים. אם נודה באמת, ההשקעה בפתיחת סניפים בכל מיקום מרכזי בישראל היא השקעה לא קטנה, כזו שדורשת דמי שכירות גבוהים, גיוס של עובדים רבים ועלויות שיווק בלתי נגמרות. החנות המקוונת חוסכת לכם את הזמן, את הכסף ואת האנרגיות. כשהלקוחות שלכם עושים הכל מהבית, לכם נותר רק להביט בגאווה על רשימת הלקוחות הגדלה ועל גרף ההכנסות שלכם.

מענה 24 שעות ביממה

עוד יתרון משמעותי מאחורי בניית חנות וירטואלית הוא שאתם כבר לא מוגבלים מבחינת לוחות זמנים. אם עד היום עבדתם מהבוקר עד הערב והרגשתם אשמים כשיצאתם לאירוע משפחתי או לקחתם יום חופש, זה עומד להיגמר. בניית חנות וירטואלית מאפשרת ללקוחות שלכם למצוא אתכם ולהיכנס אל בית העסק גם כשאתם לא זמינים להעניק שירות אישי. אם אתר תדמית מספק ללקוחות שלכם מידע אבל מאפשר להם לקבל שירות רק בשעות העבודה המקובלות, בניית חנות וירטואלית משנה את כללי המשחק לחלוטין, וכולם נהנים.

אתר תדמית – מה הוא אומר?

ההבדל בין החנות המקוונת לבין אתר תדמית הוא הבדל אחד מרכזי: בניית חנות וירטואלית מאפשרת לכם לבצע עסקאות בלחיצת כפתור, כשהלקוח עדיין "חם". אתר תדמית יכול להיות מושך מאוד. הוא עשוי להלהיב וגם להניע את הלקוחות להשאיר הודעה. בזמן שייקח לכם לחזור אליהם אתם גם עשויים לפספס אותם. החנות המקוונת מאפשרת להם לקנות את המוצר באותו הרגע, בלי לחכות לאף אחד ולשום דבר. המשמעות? גידול בהכנסות.

איך עושים את זה?

עכשיו, כשהיתרונות של בניית חנות וירטואלית ברורים, כל שנותר הוא לבחור את הדרך הטובה ביותר להשיג את המטרה. חברת Seo-Tip מציעה לכם סיוע מקצועי בכל שלבי הדרך, מקביעת המטרות והיעדים, דרך בניית תכנית עבודה מסודרת ועד להקמת חנות מקוונת שתתאים לצרכי העסק שלכם. עם צוות מנוסה ועם שורה של פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר, גם העסק שלכם יכול למשוך את קהל היעד ולייצר הכנסות גבוהות הרבה יותר.

Call Now Button דילוג לתוכן